• Pzt - Cmt 9.00 - 19.00
  • Sümer Mah. Akçeşme Cad. No:66 Merkez/Denizli
  • 0(258) 268 32 65

Servis

Yapmış olduğumuz
hizmetlerimiz

ADAYOTO DENİZLİ ÖZEL SERVİS

KAPORTA&BOYA

kaportaboyaAday Oto Özel Servisinde Kaporta ve Boya Bölümümüzde son teknoloji kaporta ve şase düzeltme aletleri ile donatılmış olup araçlarınız boya fırınımızda fabrika standartlarında garantili işlem görmektedir.

Aracınızın markası ne olursa olsun servisimizde

kaskolu araçlarınıza ait tüm hasarlar ücretsiz olarak giderilip servis ekibimiz gerekli işlemleri sizin adınıza yürütür ve en kısa sürede aracınızın hazır hale gelmesini sağlar.

MOTOR BAKIMI

motorbakimiServisinde Bilgisayarlı Test Cihazımız ile: Motor Analizi, Motor Performansının ve Aracın Bilgisayar, Sisteminin analizi, Rotların Kontrolü, Amortisör Başlıklarının kontrolü, Yağ ve Yağ Filtreleri değişimi, Triger ve V Kayışlarının kontrolü, Alternatör, Fan ve Soğutma Sistemininin V Kayışlarının kontrol edilmeleri ve gerektiğinde değiştirilmeleri, Soğutma sistemlerinde, Hortumların kontrolü ve gerekiyorsa değiştirilmeleri, Lastiklerin, Aşınma ve Hava Basınç Kontrollerinin yapılması, Lastiklerin Rot ve Balans Ayarlarının yapılması, Fren Balatalarının kontrolü ve değiştirilmesi Yakıt Sisteminin, Pompa ve Filtrelerinin kontrolü, Tüm Sıvıların kontrolü ve eksilmişse eklenmesi (motor yağı, fren hidroliği, direksiyon kutusu hidroliği, vites kutusu, soğutucu klima gazı) kontrol edilmesi, Bujilerin değiştirilmesi, Hava, Yakıt ve Polen filtresinin değiştirilmesi, Yakıt Enjeksiyon Sisteminin kontrolü ve ayarlanması işlemleri büyük bir titizlikle işinin uzmanları tarafından yapılmaktadır.

PERİYODİK BAKIM

periyodikbakimPeriyodik bakımlar aracınızın ömrü açısından hayati bir öneme sahiptir. Bakım işlemleri uzman kişiler tarafından orijinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilmelidir. Yetkili Servisimizde yapılan tüm uygulamalar belirlenen kalite ve hizmet anlayışı çerçevesinde eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilir. Yetkili servisimizde yapılan bakımlar sırasında aracınızın hayati bileşenlerinin en ince noktasına kadar gözden geçirildiğinden ve sorunsuz bir hizmet aldığınızdan emin olursunuz.

EXPERTİZ HAZIRLIKLARI

ekspertizHer marka Araç için expertiz hizmetleri gelişmiş teknolojili sistemler ile donatılmış tüv e uyumlu cihazlarla ve ekipmanlarla en ince ayrıntısına kadar kontrol edip araçlar hakkında detaylı bilgileri sizlere sunuyoruz.

ŞANZUMAN

sanzumanAday Oto Servisi Otomatik Şanzıman Tamiri,Bakımı ve Arızaları yapılmaktadır.Son teknolojik sistemler ve yöntemler kullanılmaktadır.

OTO ELEKTRİK

Şarj ve marş sistemleri genellikle periyodik arızalar vermektedir. Bilgisayarlı Test Cihazı ile bu sistemler kontrol edilerek gerektiğinde parça değişimi veya bakımları yapılmaktadır. Akü ve Akü şarj sistemi dikkat edilmesi gereken oto parçaları arasındadır. Alternatörlerin verimi aracımızın performansını yükseltir. Marş sistemindeki aksamalar, aracımızın yolda kalmasına neden olur. Aracınız bizimle güvenli ellerde.

Merkezi Kilit, Elektrikli Cam sistemlerinin bakım ve onarımı, Aydınlatma Sistemlerinin bakımı ve gerektiğinde parça değişimi Cam rezistansı bakımı, Komple Elektrik Tesisatı Yenilenmesi, Marş ve Şarj Dinamosu tamir ve bakımı, bilye ve kömür değişimi, Sigortaların yenilenmesi, Bunların yanı sıra servisimizde aracınıza her türlü aksesuar montajı yapılır.

ROT BALANS

rotbalansAraçlarınızın Rot balans ayarının iyi yapılmış olması güvenlik açısından çok önemlidir. Rot-balans ayarının bozulması, kaldırımlara çarpma veya düzgün olmayan zeminlerden çok hızla geçilmesi sonucunda meydana gelir. Bu ayarın bozuk olması yolda kaza riski yaratacağı gibi, lastiklerin aşınmasına ve yakıt tüketiminin artmasına da neden olur. Aday Oto Özel Servis balansın uzman ve deneyimli personelleri ile rot- balans ve ön düzen ayarı bilgisayarlı sistemler ve makineler kullanılarak mümkün olan sıfır hata ile yapılır.

YAĞ DEĞİŞİMİ

FREN SERVİSİ

KLİMA

ŞANZIMAN

OTO ELEKTRİK

LASTİK & TEKER SERVİSİ

Sorularınız mı var ? Arayın
0(258) 268 32 65